fbpx
 

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu i spotkania w naszym Biurze w Czeladzi.

Istnieje również możliwość wizyty na budowie i obejrzeniu mieszkań w Będzinie. Taka wizyta jest możliwa tylko z naszym przedstawicielem.

Napisz do nasZapraszamy do kontaktu

Z naszym Działem Sprzedaży

  Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GCS SP. Z O.O. SP.K., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia.

  Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GCS SP. Z O.O. SP.K., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu przesyłania mi ofert handlowych na produkty własne spółki drogą elektroniczną.

  Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GCS SP. Z O.O. SP.K., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu kontaktu telefonicznego ze strony przedstawicieli spółki w sprawach związanych z ofertą handlową na produkty własne.

  +48 32 600 79 90

  biuro@zielonymalobadz.pl

  https://zielonymalobadz.pl/wp-content/uploads/2022/08/cale-osiedle-front-2.jpg
  OSIEDLE ZIELONY MAŁOBĄDZ

  Osiedle Zielony Małobądz
  ul. 27 Stycznia, 42-500 Będzin, woj. śląskie

  BIURO

  Global Construction Services Sp. z o.o. Sp.K.
  ul. Spacerowa 1, 41-253 Czeladź, woj. śląskie
  NIP 6252464593

  biuro@zielonymalobadz.pl
  ZADZWOŃ

  nowoczesne mieszkania w aglomeracji śląskiej, mieszkania ogrzewane pompą ciepła, ogrzewanie podłogowe w standardzie, energia z paneli fotowoltaicznych, mieszkania z ogródkiem, mieszkania z tarasem, nowe osiedle Będzin, nowe osiedle blisko centrum Katowic

  © Global Construction Services Sp. z o.o. Sp.k. 2022